Історія успіху

 

Хто ми?

ChickenHUT – це одна із найпопулярніших мереж закладів швидкого обслуговування в Україні. Ми єдині в Україні пропонуємо високоякісні, смачні та доступні страви з курки. Усі їхні інгредієнти на шляху від постачальника до вашої тарілки проходять серію ретельних перевірок. Страви із нашого меню є здоровою альтернативою жирної їжі, приготовленої на напівфабрикатах. Процес приготування стандартизований і суворо контролюється спеціалістами. Тому наші гості можуть бути упевнені, що відвідавши ресторан Chicken HUT у будь-якому місті, отримають завжди однаково якісні, смачні та поживні страви.

ChickenHUT забезпечує виконання стандартів висококласного обслуговування, використовуючи сучасне технологічне обладнання і методику управління персоналом. 

У нас діють єдині стандарти для всіх ресторанів, починаючи від місця розташування, дозволів інтер'єру та екстер'єру, закінчуючи ціноутворенням і асортиментною політикою.

ТМ ChickenHUT належить міжнародній інвестиційно-консультаційній групі «Clayland Corporation and Investment», яка оперує активами на території країн ЄС/СНД. «Clayland Corporation and Investment» співпрацює з партнерськими компаніями у сферах ведення та підтримки ресторанного та готельного бізнесу, будівництва ресторанів, готелів та іншої комерційно-промислової нерухомості, консультаційних послуг у цих напрямах.

Наші пріорітети

ChickenHUT – це активна і діяльна компанія, що рухається у ногу з часом і вимогами сучасної людини. Саме тому ми є одним з лідерів в індустрії фаст-фуду. Наша популярність базується на таких принципах: 

Смачно. Для приготування наших страв ми використовуємо свіжі та високоякісні продукти, зокрема стовідсоткове куряче м'ясо від українського виробника. Наші ресторани працюють відповідно до європейських рецептур, що відповідають високим стандартам якості, тому ми гарантуємо бездоганний смак та стабільну якість страв.

Швидко. Ми, як і ви, цінуємо ваш час, тому обслуговування не займає більше двох хвилин.

Доступно. Цінова політика компанії робить наш продукт доступним для всіх верств населення.

Ми готові виконати нашу глобальну місію – стати №1 в Україні у сфері швидкого обслуговування клієнтів!